O naszej firmie

Wizja

W świecie dynamicznie zmieniających się nieruchomości, Berry Blue aspiruje do bycia liderem w pośrednictwie i doradztwie, łącząc tradycyjne wartości z nowoczesnymi rozwiązaniami. Dążymy do tego, aby każda osoba szukająca swojego miejsca na Ziemi, czy to do życia, pracy, czy inwestycji, czuła się u nas jak w domu. Chcemy, by Berry Blue było synonimem zaufania, profesjonalizmu i innowacji, kreując przyszłość rynku nieruchomości.

Średnia cena sprzedaży

Sprzedanych domów

Średnia cena wynajmu

Wynajętych mieszkań

Ilości transakcji

Misja

Berry Blue to więcej niż agencja nieruchomości. Jesteśmy mostem łączącym ludzi z ich marzeniami o idealnym miejscu. Naszą misją jest dostarczanie usług na najwyższym poziomie, bazując na zaufaniu, transparentności i głębokim zrozumieniu potrzeb naszych klientów. W każdej transakcji kierujemy się pasją do pomagania, innowacyjnością w działaniu i odpowiedzialnością za powierzone nam zaufanie.

a

Odkryj nowy sposób życia

* Wymarzone cztery kąty są bliżej, niż myślisz, z profesjonalnym wsparciem Berry Blue. Twój dom zasługuje na najlepszą prezentację. Postaw na profesjonalizm.

  Wyślij wiadomość

  Oszczędź swój czas i łatwo wynajmij lub sprzedaj swoją nieruchomość z najniższą prowizją na rynku nieruchomości.

  d

  Tomasz Nowak Katowice

  "Berry Blue to prawdziwi specjaliści w swoim fachu. Cały proces zakupu nieruchomości przebiegł sprawnie i bez żadnych komplikacji. Dziękuję!"

  Monika Kowalska Wrocław

  "Korzystając z usług Berry Blue, poczułam się naprawdę wysłuchana. Dzięki ich profesjonalizmowi i zaangażowaniu szybko znalazłam mieszkanie marzeń. Polecam z całego serca!"

  s

  Marek Drzewiecki Kraków

  "Współpraca z Berry Blue była dla mnie prawdziwym zaskoczeniem - w pozytywnym sensie! Fachowe doradztwo, indywidualne podejście i doskonała znajomość rynku."

  Joanna Lis Łódź

  "Nie sądziłam, że sprzedaż mieszkania może przebiegnąć tak sprawnie. Dzięki Berry Blue wszystko poszło jak po maśle. Serdecznie polecam!"

  Aneta Wróbel Sosnowiec

  "Przyznam, że początkowo podchodziłam sceptycznie do korzystania z agencji, ale Berry Blue kompletnie zmieniło moje zdanie. Profesjonalizm na każdym kroku!"

  s

  Grzegorz Karczewski Warszawa

  "Dzięki wsparciu Berry Blue znalazłem mieszkanie, które idealnie wpisuje się w moje potrzeby. To była prawdziwa przyjemność współpracować z takim zespołem."

  Agnieszka Zielińsk Ruda Śląska

  "Szukaliśmy idealnego domu dla naszej rodziny. Zespół Berry Blue pomógł nam znaleźć dokładnie to, czego potrzebowaliśmy. Jesteśmy zachwyceni!"

  d

  Krzysztof Mały Gliwice

  "Berry Blue zna się na rzeczy. Doceniam ich transparentność i uczciwość w prowadzeniu transakcji. Na pewno wrócę przy kolejnych zakupach."